Vítejte na blogu o monster high !
Najdete tu Soutěže,Příběhy o MH,Ankety,Informace o monsterkách a plno dalších
Hlasujte ZDE ! Rozpisy kdo a kdy bude na chatu-ZDE
Chceš dess ?? Na přání ZDE

Naše další blogy: Baru a Denča

Máme teď málo času na blog takže čekejte opravdu jen málo článků nebo vůbec žádné :(. Ale v různé prázdniny (vánoční,velikonoční atd.) přidáme nějaký ten článek :)

Příběh Abbey

9. srpna 2012 v 21:40 | Denča-Draculaura |  Monster story
Ahojky tak mě napadlo dát sem životopis a příběh Abbey Bominable.
Abbey Bominable je dcera yetiho a nová studentka na Monster High. Před nástupem na tuto střední pro monstra žila Abbey se svými rodiči vysoko v horách. Abbey po svých rodičích zdědila chladnou povahu k lidem a ostatním monstrům, která jí moc dobrou vizitku nedělá. Proto se na první pohled zdá, že je Abbey nespolečenská, uzavřená a bezcitná. Po pár dílech však zjistíme, že i yeti má city. Abbey má roztomilého mamutíka, který se jmenuje Bibber.

Příběh Abbey:
Abbey právě nastoupila na Monster High a prostředí nezná. Nikdo se s ní nechce bavit, jelikož všechny omylem zmrazí. Na první hodině se jí také moc nedaří. Když z ní napadal sníh na zem a udělal hromadu, Toralei Stripe se v hlavě zrodil zlomyslný nápad. Vzala si do rukou hrst sněhu, udělala z něj kouli a hodila jí po Frankie Stein. Frankie viděla hromadu sněhu vedle Abbeyiny lavice a myslela si, že kouli po ní hodila Abbey. Frankie se rozhodla, že jí to oplatí a hodila po ní také kouli. Abbey se jen tak nenechala a začala koulovačka. Jedna z koulí trefila i pana učitele a ten poslal obě(Abbey a Frankie)do ředitelny.

Ředitelka dala těm dvěma náramky, aby se od sebe nemohly hnout na více než metr a kouzlo náramků mělo trvat do tří odpoledne, kdy měla Lagoona Blue závod v plavání. Frankie se pokoušela s Abbey skamarádit, ale bohužel se jí to moc nedařilo.

Teprve když šly na toaletu, slyšely jak Toralei vypráví svým kamarádkám o tom jak hodila sněhovou kouli po Frankie a že má v plánu na závodě strčit Frankieniny kamarádky do bazénu. Frankie a Abbey si navzájem odpustily a společně Toraleinin plán zničily a to tak, že Abbey zmrazila mokrou podlahu a Toralei plus její kamarádky spadly do bazénu. Vše dobře dopadlo a Abbey si konečně našla kamarády.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 monster-barca monster-barca | E-mail | Web | 15. září 2012 v 21:55 | Reagovat

špiží :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše je chráněno autorským právem! Je zákázáno cokoliv kopírovat, či napodobovat bez mého souhlasu. Rovněž nepiště urážlivé komentáře, či vulgarismy, nikdo na to není zvědavý. Samozřejmě upřímnou kritiku či slušně vyjádřenou nespokojenost snesu. Taktéž i kopírování či napodobování, jakmile najdu nějakou věc z mého blogu beze zdroje nebo bez ikonky nebo bez mého souhlasu, bezmilostně blokuji!