Vítejte na blogu o monster high !
Najdete tu Soutěže,Příběhy o MH,Ankety,Informace o monsterkách a plno dalších
Hlasujte ZDE ! Rozpisy kdo a kdy bude na chatu-ZDE
Chceš dess ?? Na přání ZDE

Naše další blogy: Baru a Denča

Máme teď málo času na blog takže čekejte opravdu jen málo článků nebo vůbec žádné :(. Ale v různé prázdniny (vánoční,velikonoční atd.) přidáme nějaký ten článek :)

Ghoulia

7. srpna 2012 v 16:00 | Denča-Draculaura |  Studenti Monster high
Věk 16 Let
Pohlaví Žena
Druh Monstrum
Titul Dcéra Zombie

Ghoulia Yelps je dcera Zombie. Jako zombie chodí spíš pomalu, má problém tvářit se a mluví zombie řečí a jen pár lidí jí rozumí. Dá se říct, že dělá poskoka Cleo De Nille,ale je to zároveň její nejlepší kamarádka.Choulia je velice dobrá žákyně a má ráda úplně všechny předměty. K jídlu miluje fast food a její oblíbená barva je červená. Má všechny díly svého nejmilejšího časopisu Smrťák, až na jeden speciální díl. Existuje jen jeden výtisk, ale ten se pro ni rozhodla získat Cleo,jako odměnu za to, že toho pro ni tolik dělá.Chouliin mazlíček je sova jménem Sir Hoots a Lot.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše je chráněno autorským právem! Je zákázáno cokoliv kopírovat, či napodobovat bez mého souhlasu. Rovněž nepiště urážlivé komentáře, či vulgarismy, nikdo na to není zvědavý. Samozřejmě upřímnou kritiku či slušně vyjádřenou nespokojenost snesu. Taktéž i kopírování či napodobování, jakmile najdu nějakou věc z mého blogu beze zdroje nebo bez ikonky nebo bez mého souhlasu, bezmilostně blokuji!